English | پنج شنبه, ۳۰ خرداد , ۱۳۹۸

حضور ۳۳ کشور خارجی در چهارمین همایش بین المللی و نمایشگاه جانبی خوراک دام، طیور و آبزیان از ۲۰ تا ۲۲ مرداد ماه در تهران

حضور ۳۳ کشور خارجی در چهارمین همایش بین المللی و نمایشگاه جانبی خوراک دام، طیور و آبزیان از ۲۰ تا ۲۲ مرداد ماه در تهران
۱۳۹۷/۰۵/۱۴

چهارمین همایش بین الملی و نمایشگاه جانبی خوراک دام، طیور و آبزیان از ۲۰ تا ۲۲ مرداد ماه امسال در مجتمع نمایشگاهی گفتگو در تهران با حضور ۳۳ کشور خارجی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مدیرکل دفتر بهبود خوراک دام، طیور و آبزیان امروز یکشنبه در نشست خبری با اعلام این مطلب گفت : هدف از برگزاری این نمایشگاه دستیابی به آخرین اطلاعات مربوط به پیشرفت های روز در حوزه صنعت خوراک دام، انتقال تجارب داخلی و بین المللی میان تولید کنندگان، جلب سرمایه های خارجی، ارائه توانمندی ها و پتانسیل های فعالان و تولیدکنندگان داخلی صنعت خوراک دام، هم اندیشی، تبادل نظر درباره مشکلات و راهکارها و تأمین نیاز سخت افزاری و نرم افزاری تولیدکنندگان است.

تورج صارمی با بیان این که برگزاری این نمایشگاه در حوزه خوراک آماده دام، طیور و آبزیان به پویایی اقتصادی و افزایش مراودات اقتصادی و ارزش افزوده کمک می کند، اظهار داشت:امسال شرکت های فعال در حوزه خوراک دام و طیور از کشور های اسپانیا، روسیه، چین، هلند، دانمارک، سوئد، آلمان، اتریش، انگلستان و ایرلند در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.

صارمی با بیان اینکه پیام نمایشگاه فیداکسپو بهبود کیفیت خوراک دام، طیور و آبزیان است تصریح کرد:در سال جاری محورهای متعددی برای بهبود راندمان تولید، افزایش بهره وری و تکنولوژی روز، استفاده از ضایعات و پسماندهای کشاورزی مورد نظر قرار دارد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار ما درباره جلب سرمایه گذار های خارجی در حوزه تولید خوراک دام و طیور در کشور گفت: ما در حال برنامه ریزی برای جلب سرمایه های خارجی در این حوزه برای تولید و صادرات در کشور هستیم و اخذ نمایندگی ها در کشور در عرصه نهاده ها و یا اقلام مربوط به تغذیه دام و طیور که به واسطه کشورهای خارجی انجام می شود بخشی از برنامه جلب سرمایه گذاری های خارجی محسوب می شود.

طراحی سایت توسط فراکارانت