English | سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳

اعطای لوح تقدیر استاندار سمنان به داور جهانی کاراته

استاندار سمنان با اعطای لوح تقدیر از زحمات و حضور مؤثر «نرگس افضلی» به عنوان یک بانوی تأثیرگذار قدردانی کرد

«سبد محمدرضا هاشمی» استاندار سمنان در لوحی از حضور ارزشمند و مؤثر « نرگس افضلی» به عنوان بانوی تأثیرگذار در حوزه ورزش قدردانی کرد.
در این لوح قدردانی استاندار سمنان خطاب به «نرگس افضلی » رئیس هیئت کاراته استان و
داور جهانی کاراته آورده است که بانوی ایرانی نامش نجابت، وجودش اصالت و حضورش لطافت است؛ مظهر ایستادگی است و مهربانی‌اش آرامش بخش محیط خانواده و پیشران حرکت عظیم به سوی تمدن اسلامی، بانوان با انگیزه، با ایمان و توانا، خردورز، پارسا و پاکدامن، شجاع و کارآمدی هستند که پایه اصلی ایرانی سربلند و زمینه‌های طلوع خورشید ولایت عظما را فراهم می‌سازند.

در بخش دیگری از این لوح قدردانی آمده است که شما ای بانوی تمدن‌ساز، حضورتان را در «دومین کنگره بانوان تأثیرگذار استان سمنان» ارج نهاده و این لوح تقدیر از ساحت اثرگذاری به سرکار عالی تقدیم می‌شود.

در پایان این لوح آمده است که امید است با توکل به خداوند متعال تحت توجهات حضرت ولی عصر و در سایه رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) با انگیزه‌ای مضاعف در مسیر تحقق نگاه تعالی بخش جایگاه زن و خانواده برای ساختن ایران فردا و تحقق تعالی بخش اسلام به جایگاه و نقش زن در عرصه‌های مختلف در ادامه راه شهید جمهور حضرت آیت الله دکتر رئیسی موفق و مؤید باشید.

طراحی سایت توسط فراکارانت