افتتاح پروژه‌های عمرانی در سطح روستاهای و مناطق عشایری استان سمنان

افتتاح پروژه‌های عمرانی در سطح روستاهای و مناطق عشایری استان سمنان

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: در ایام الله دهه فجر پروژه‌های عمرانی در سطح روستاهای و مناطق عشایری استان سمنان افتتاح می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالله قربانیان در جمع خبرنگاران ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: در دهه فجر برنامه‌های متعددی برای مردم عشایر و روستایی استان تدارک دیده شده است.

وی گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا در مناطق روستایی و عشایری و همچنین گلباران و عطر افشانی گلزار شهدا در این مناطق برخی از این برنامه‌ها است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه چندین پروژه‌های عمرانی و تولیدی در مناطق روستایی و عشایری افتتاح می‌شود افزود: برگزاری بازی های بومی و محلی عشایر، محفل انس با قرآن ویژه روستاییان و عشایر، جشنواره نقاشی و بادبادک‌ها، مسابقه تیراندازی با سلاح شکاری در بین عشایری، مسابقه قرآن کریم در مناطق عشایری و روستایی، برگزاری نشست‌های بصیرتی در سطح روستا و اعزام کاروان خدمات‌رسانی در سطح روستا برخی از این برنامه‌ها در دهه فجر است.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالله قربانیان خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات فرهنگی دهه فجر، تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا در روستا، تقدیر از مربیان افتخاری برتر روستایی  و تقدیر از کارآموزان و مهارت آموختگان برتر روستایی از دیگر برنامه‌های دهه فجر در مناطق روستایی و عشایر استان سمنان است.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه از دستاوردهای کارگاهی مهارت آموزان، برگزاری ورک‌شاپ‌های آموزشی یک روزه با اعزام مربی به روستا، تولید محتواهای الکترونیکی برای بهره‌برداری روستاییان و عشایر، واکسیناسیون دام‌های سبک و سنگین و سمپاشی، بر پایی میز خدمت در روستاها، ارائه خدمات بهداشتی در روستاها، ارائه میز خدمت و دیدار مردمی با مردم عشایر استان و دیدار با خانواده شهدای عشایر استان از دیگر برنامه‌ها است که در مناطق روستایی و عشایری استان برگزار می‌شود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان افزود: این برنامه در کارگروه روستایی و عشایری ستاد دهه فجر پیش بینی شد و در ایام دهه فجر در حال برگزاری است.

طراحی سایت توسط فراکارانت