اقدامات مهندسی رزمی جهاد کشاورزی در دوران جنگ به نمایش در آمد

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی گفت: اقدامات مهندسی رزمی جهاد کشاورزی در دوران دفاع مقدس در غرفه ایی در حاشیه اجلاسیه شهدای شهر سمنان و نمایش میدانی فصل شیدایی به نمایش درآمد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، حجت‌الاسلام عبدالله قربانیان اظهار داشت: با توجه به برگزاری اجلاسیه شهدای شهر سمنان و نمایش میدانی فصل شیدایی در پارک کوهستان شهرستان سمنان، غرفه‌ای از سوی سازمان جهاد کشاورزی در نمایشگاه حاشیه این مراسم برپا شد.
وی گفت: با توجه به فعالیت‌های چشمگیری که جهاد استان در طول جنگ تحمیلی داشته است این نمایشگاه با هدف معرفی این فعالیت‌ها برپاشده است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: این سازمان در دوران دفاع مقدس ۱۱۸ شهید والامقام و تعداد زیادی آزاده و جانباز را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
حجت‌الاسلام قربانیان تصریح کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه بیان اقدامات مهندسی رزمی جنگ جهاد استان در قالب ماکت، بیلبورد بوده و همچنین در این غرفه راوی جهادی حضورداشته و اقدامات جهادگران در دوران دفاع مقدس را برای بازدیدکنندگان بیان می‌کند.
وی با اشاره به استقبال خوب مردم از این غرفه خاطرنشان کرد: این نمایشگاه تا روز عید سعید غدیر خم به روی علاقه‌مندان باز است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی گفت: این غرفه با همکاری اداره امور ایثارگران و پایگاه مقاومت بسیج خیبر در سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان برپاشده است.

طراحی سایت توسط فراکارانت