English | یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲

انحصارزدایی و حذف امضاهای طلایی از افتخارات وزارت جهاد کشاورزی در دولت یازدهم است

وزارت جهاد کشاورزی با رد ادعای طرح شده از سوی یک نماینده مجلس در خبرگزاری تسنیم اعلام کرد که انحصارزدایی و حذف امضاهای طلایی در زمینه تامین نهاده های دام و طیور از افتخارات این وزارت در دولت یازدهم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی،متن پاسخ مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به ادعای طرح شده از سوی یک نماینده مجلس در خبرگزاری تسنیم مبنی بر انحصاری و نیمه انحصاری بودن بازار نهاده های دامی به شرح زیر است:
انحصارزدایی و حذف امضاهای طلایی در زمینه تامین نهاده های دام و طیور از افتخارات وزارت جهاد کشاورزی در دولت یازدهم بوده است.
این گزارش تاکید می کند:واردات نهاده های دامی به هیچ وجه انحصاری نیست و همه متقاضیان شامل تولیدکنندگان و بازرگانان اعم از حقوقی و یا حقیقی با رعایت مسایل بهداشتی و قرنطینه ای می توانند بدون مراجعه به وزارت جهاد کشاورزی نسبت به واردات نهاده های دامی مورد نیاز اقدام کنند.
این گزارش با اعلام این که قیمت متعادل برای جوجه یکروزه حداکثر ۱۷۰۰ تومان است،تصریح می کند: هگونه فروش جوجه یکروزه بالاتر از این قیمت فاقد توجیه است و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان باید با قیمت های بالاتر برخورد قانونی کند.

طراحی سایت توسط فراکارانت