ایجاد اشتغال و توسعه کشور نیازمند فداکاری و تلاش شبانه روزی است/میزان تولید نفت کشور با تلاش فراوران به پیش از تحریم ها بازگشت

وزیر نفت اعلام کرد: همان گونه که در دوران جنگ برای دفاع از کشور،تلاش شبانه روزی می کردیم،امروز هم برای ایجاد اشتغال و توسعه کشور باید شبانه روزی فعالیت کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مهندس بیژن زنگنه در بیست و نهمین گردهمایی فرماندهان مهندسی رزمی جنگ جهاد با بیان این که برای حفظ عزت ایران و اسلام و پیشرفت کشور امروز هم به مجاهدت ها،ایثارگری ها و افتخارآفرینی جهادگران در دوران دفاع مقدس نیاز داریم،تصریح کرد:همان گونه که در دوران جنگ برای دفاع از کشور،تلاش شبانه روزی می کردیم،امروز هم برای ایجاد اشتغال و توسعه کشور باید شبانه روزی فعالیت کنیم.
وی با تاکید بر این که ارزش های ایثارگری و فداکاری های دوران دفاع مقدس باید به نسل جوان منتقل شود،خاطرنشان کرد:در آغاز کار دولت یازدهم،میزان تولید نفت به کمتر از ۱ میلیون تن کاهش یافته بود که با تلاش فراوان و علیرغم مخالفت های برخی کشورهای اوپک در خارج و انتقادهای برخی در داخل،تولید نفت کشور به میزان تولید پیش از تحریم ها بازگشته است.
زنگنه گفت: برای توسعه تولید نفت کشور به ۴۰ تا ۵۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری نیاز داریم که در داخل موجود نیست بنابراین لازم است از طریق قراردادهای خارجی،تولید نفت کشور را افزایش دهیم.
وی با اشاره به این که بیشتر اعضا و وزیران موفق دولت نظیر دکتر جهانگیری،دکتر قاضی زاده هاشمی،دکتر آخوندی و مهندس حجتی سابقه فعالیت در جهاد سازندگی دارند،تاکید کرد:برای دفع شر از جمهوری اسلامی باید با عقلانیت و تدبیر و فداکاری،شبانه روزی تلاش کنیم و مشکلات کشور با شعار حل نمی شود.
وزیر نفت با بیان این که در مقابل فرزندان شهدا، مسئولیت سنگینی داریم اظهار کرد که برای عزت جمهوری اسلامی باید از جان و آبروی خود نیز بگذریم.

طراحی سایت توسط فراکارانت