English | پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲

بیش از ۲۲ هکتار از اراضی ملی سمنان برای اجرای سرمایه گزاری و تولید در طرح‌های غیر کشاورزی واگذار شد

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از واگذاری بیش از ۲۲ هکتار از اراضی ملی سمنان برای اجرای طرح‌های غیر کشاورزی سمنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان ، غلامرضا خراسانیان در جلسه کمیسیون واگذاری اراضی برای طرح‌های غیر کشاورزی اظهار داشت: در این جلسه برای ۱۱ پرونده مطرح شده تصمیم‌گیری لازم انجام شد.

وی ادامه داد: در این جلسه تعداد ۱۱ پرونده به دبیرخانه کمیسیون طرح‌های غیر کشاورزی ارجاع و مورد بررسی و تصویب قرار گرفت و از این تعداد با واگذاری اراضی به یک طرح مخالفت شد.

وی با بیان اینکه صاحبان این پرونده‌ها متقاضیانی هستند که قصد اجرای طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری غیر کشاورزی در اراضی ملی را دارند گفت: در این جلسات از سوی اعضا کمیسیون با واگذاری اراضی ملی و مورد درخواست صاحبان یک پرونده در سطح ۲۲٫۵ هکتار موافقت شد.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه با واگذاری اراضی به ۴ طرح غیر کشاورزی موافقت شد خاطرنشان کرد: برای ۶ طرح و پرونده دیگر با نظر اعضای کمیسیون تصمیماتی از قبیل تعیین اجاره، تمدید اجاره، تغییر طرح و تغییر نام تصمیم‌گیری شد.

طراحی سایت توسط فراکارانت