تعاون روستایی استان سمنان و شبکه تحت پوشش مقام اول را در صادرات و تجارت خارجی در بین تعاون روستایی های کشور کسب کرد

  تعاون روستایی استان سمنان و شبکه تحت پوشش مقام اول را در صادرات و تجارت خارجی در بین تعاون روستایی های کشور کسب کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان ؛ به مناسبت ۲۹ مهرماه روز ملی صادرات و بنابر نتایج اعلام شده از سوی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران،مدیریت تعاون روستایی استان سمنان و شبکه تحت پوشش به عنوان صادرکننده ممتاز و برتر در زمینه صادرات غیرنفتی بخش کشاورزی از بین خانواده بزرگ تعاون روستایی کشور معرفی شد.

در متن لوح تقدیری که از سوی غلامرضا هادربادی سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران به محمدعلی خالقی اعطا شده آمده است:

توسعه صادرات غیر نفتی بخش کشاورزی و ارزآوری حاصل از آن به عنوان یکی از پیشران‌های توسعه اقتصادی کشور بیش از هر چیز نشانگر تلاش‌های مجاهدانه وخستگی‌ناپذیر فعالان عرصه تجارت خارجی و معرفی کالاهای با کیفیت ایرانی در بازارهای پر رقابت منطقه و جهان است.

ضمن گرامیداشت ۲۹ مهر ماه روز ملی صادرات، در سالی که مزین به شعار مهار تورم و رشد تولید است، از تلاش‌های آن مدیریت و تشکل‌های تحت پوشش در این حوزه تقدیر می‌نمایم.

امید است در سایه توجهات و الطاف الهی، شاهد به ثمر رسیدن اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در موضوع امنیت غذایی و اقتصاد مقاومتی متکی بر بخش کشاورزی باشیم

طراحی سایت توسط فراکارانت