English | یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳

تقدیر سخنگوی دولت از وزیر جهادکشاورزی برای کسب رتبه دوم روشنگری و پاسخگویی به انتقادات

علی بهادری جهرمی” سخنگو و رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت در نامه‌ای‌ به “سیدجواد ساداتی‌نژاد” وزیر جهاد کشاورزی، از اهتمام این وزارتخانه در روشنگری و پاسخگویی به انتقادات بخش کشاورزی با ۷۷.۶ درصد پاسخگویی و کسب رتبه دوم قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، در نامه رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت به وزیر جهاد کشاورزی آمده است؛ ضرورت روشنگری و پاسخگویی سریع و اقناعی به انتقادات، شبهات و ابهامات رسانه‌ای یکی از سیاست‌ها و برنامه‌های رسانه‌ای دولت مردمی است که بارها از سوی ریاست جمهوری تاکید شده و شورای اطلاع‌رسانی دولت نیز به آن اهتمام جدی دارد.

در این راستا دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت عملکرد ۹ ماهه اخیر دستگاه‌های اجرایی در حوزه روشنگری و پاسخگویی به انتقادات را مورد ارزیابی قرار داده که وزارت جهاد کشاورزی با ۷۷.۶ درصد پاسخگویی، توانست رتبه دوم این حوزه را به خود اختصاص دهد، لذا لازم می‌دانم از جنابعالی و سایر مدیران دستگاه متبوع به ویژه رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آن دستگاه تشکر و قدردانی نمایم.

امید است با توجه به اهمیت صنعت کشاورزی و حساسیت امنیت غذایی و آثار آن بر زندگی روزمره مردم، اهتمام و اراده جدی سطوح مختلف مدیریتی آن وزارتخانه در ابهام‌زدایی و پاسخگویی به انتقادات و مطالب کذب، کمافی‌السابق با قوت استمرار یابد.

طراحی سایت توسط فراکارانت