توزیع کالاهای اساسی در استان سمنان هوشمند می شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: از این پس توزیع هوشمند کالاهای اساسی در استان سمنان انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، سید حسن میرعماد در مراسم افتتاح طرح شبکه توزیع هوشمند کالاهای اساسی استان سمنان اظهار داشت: در مرحله نخست اجرای این طرح، توزیع گوشت مرغ گرم به صورت هوشمند و اینترنتی در استان سمنان انجام شده و در مراحل بعدی سبد فروش کالاهای اساسی در استان سمنان تکمیل می شود.

وی افزود: مرحله نخست این طرح از امروز هشتم دی ماه با توزیع مرغ گرم در سراسر استان سمنان آغاز شده است عنوان کرد: به تدریج سایر اقلام تنظیم بازار از جمله تخم مرغ، برنج و شکر و در ایام پایانی سال میوه شب عید از طریق این سامانه توزیع خواهد شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به جزئیاتی از اجرای طرح توزیع هوشمند و اینترنتی کالاهای اساسی در استان سمنان افزود: ایجاد دسترسی خرید آنلاین و پرداخت وجه در محل تحویل از طریق دستگاه های کارتخوان، عودت وجه پرداختی حداکثر تا ۲۴ ساعت، ثبت درخواست خرید به صورت ۲۴ ساعته و به قیمت مصوب از جمله ویژگی های اجرای این طرح است.

میرعماد با اشاره به اجرای طرح توزیع هوشمند کالاهای اساسی در چهار شهرستان سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار در مرحله نخست تصریح کرد: شرکت پشتیبانی امور دام و اتحادیه مرغ تخم گذار استان سمنان آماده تحویل مرغ و تخم مرغ هستند.

وی اضافه کرد: بعد از انتقال وظایف نظارت بر بازار کالاهای اساسی به وزارت جهاد کشاورزی یکی از برنامه های مدنظر این وزارت برای ساماندهی بازار کالاهای اساسی که به نتیجه رسید؛ توزیع هوشمند و سامانه ای محصولات کشاورزی بود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به اینکه طرح توزیع هوشمند کالاهای اساسی به تنظیم بازار و حفظ شأن و کرامت مصرف کننده کمک می کند تصریح کرد: توزیع بدون واسطه و هدفمند کالاهای اساسی از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

طراحی سایت توسط فراکارانت