English | یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲

حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان سمنان با ضمانت تشکل‌های بخش کشاورزی؛ ضمانت ۲۱۷ میلیارد ریالی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی از تشکل‌های این بخش

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان سمنان با اشاره به حمایت از توسعه بخش کشاورزی این استان   گفت: این صندوق با ضمانت تشکل‌های بخش کشاورزی کمک شایانی به تأمین مدت دار و به موقع نهاده مورد نیاز عشایر استان سمنان با قیمت و شرایط مناسب می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، محمد اکبری در این باره اظهار داشت: یکی از فعالیت‌های این صندوق تضمین تشکل‌های فعال بخش کشاورزی استان نزد بانکها و سایر موسسات داخلی است.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان سمنان امسال و با  هدف تأمین مدت دار نهاده‌های دامی مورد نیاز عشایر استان توسط اتحادیه شرکت‌های تعاونی عشایری استان سمنان و شرکت تعاونی عشایری کلاته‌رودبار دامغان از شرکت پشتیبانی امور دام استان،  اقدام به ارائه ۲ فقره ضمانتنامه بانکی کرده است.

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان سمنان گفت: مبلغ این ضمانت‌نامه در مجموع ۱۴۰ میلیارد ریال است.

اکبری تصریح کرد: همچنین فرآیند صدور ۲ فقره ضمانتنامه بانکی دیگر جمعاً به مبلغ ۷۷ میلیارد ریال برای ضمانت ۲ شرکت تعاونی عشایری دیگر استان نیز در حال انجام است.

وی گفت:  در مجموع ۲۱۷ میلیارد ریال ضمانتنامه بانکی از سوی این صندوق صادر می شود  که کمک شایانی به تأمین به موقع ومدت دار نهاده مورد نیاز عشایر استان سمنان با قیمت و شرایط مناسب می‌کند.

طراحی سایت توسط فراکارانت