English | پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲

خدمت‌رسانی موکب حضرت فاطمه زهرا(س) سنگرسازان بی‌سنگر سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان به زائران اربعین

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از خدمت‌رسانی موکب حضرت فاطمه زهرا(س) سنگرسازان بی‌سنگر این سازمان به زائران اربعین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالله قربانیان اظهار داشت: موکب حضرت فاطمه زهرا(س) سنگرسازان بی‌سنگر سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از چهارم شهریور به مدت ده روز در عمود ۴۲۳ مسیر نجف به کربلا به زائرین اربعین خدمت رسانی کرد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای خدمت رسانی به زائران اربعین اشاره کرد و گفت: اسکان زائرین با همکاری موکب حبیب بن مظاهر اسدی، پذیرائی میان وعده با توزیع «شربت، هندوانه، چای»، اطعام در وعده‌های صبحانه، توزیع روزانه بین ۶ تا هفت هزار پرس غذای گرم در وعده‌های ناهار و شام، راهنمای زائر و پاسخگوئی به مسائل شرعی و اعتقادی برخی از این اقدامات بود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از ارائه خدمات خیاطی و تعمیرات چرخ دستی، کالسکه و ویلچر به زائران اربعین خبر داد و گفت: در این ایام همچنین علاوه بر اجرای برنامه‌های فرهنگی، مراسمات عزاداری و نماز جماعت نیز بر پا شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین قربانیان از بازدید آیت‌الله ربانی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و معاون وزیر، هوشنگ محمدی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی و حجت الاسلام والمسلمین رحمانی مهر مدیر کل دفتر نماینده ولی فقیه از خدمات موکب در عمود ۴۲۳ خبر داد.

وی با اشاره به خدمت‌رسانی خادمین موکب حضرت زهرا (س) از زائران امام رضا (ع) گفت: در ایام پایانی ماه صفر، خادمین موکب حضرت زهرا (س) سنگرسازان بی‌سنگر سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان و کانون سنگرسازان بی‌سنگر شاهرود در پلیس راه شاهرود به زائران امام هشتم خدمت‌رسانی کردند.

گفتنی است در موکب خدمت رسانی به زائران امام (رضا) محمدرضا قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان،  حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالله قربانیان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان و حمید آقا بیکی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شاهرود حضور داشتند.

طراحی سایت توسط فراکارانت