ساداتی‌نژاد در سفر به استان خراسان جنوبی: رفع موانع تولید و حذف واسطه‌ها از اولویت‌های وزارت جهاد کشاورزی است

وزیر جهاد کشاورزی در سفر به شهرستان سرایان بر حذف واسطه‌ها و رفع موانع تولید کشاورزی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، سیدجواد ساداتی‌نژاد که در سفر استانی هیات دولت به عنوان نماینده رئیس‌جمهور به شهرستان سرایان سفر کرده است، پس از بازدید از مجتمع دامپروری در این شهرستان، در حاشیه بازدید از دانشکده کشاورزی سرایان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز در دور دوم سفرهای استانی ریاست جمهوری به عنوان نماینده رئیس جمهور در کنار مردم سرایان و فردوس خواهم بود.

وی افزود: استان خراسان جنوبی در بخش کشاورزی بسیار فعال است و نیروی انسانی فعالی در این بخش دارد اما از نظر اقلیمی ساختار خشکی دارد به همین دلیل به سمت کشت گیاهان دارویی و افزایش و ارتقای باغات کشاورزی رفته است.

ساداتی‌نژاد تصریح کرد: در این سفر باید ضعف‌های بخش کشاورزی که یکی از آنها صنایع تبدیلی است را تقویت کرده و ارتقا دهیم تا ارزش افزوده به کشاورزان بازگردد.

وی افزود: در بحث سردخانه برای نگهداری از محصولات کشاورزی دچار مشکلاتی هستیم که مرتفع خواهد شد.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که در زمینه قنوات اعتباراتی در نظر گرفته شده است، ابراز امیدواری کرد: بتوانیم با مصوبات سفر اول چالش‌های کشاورزان را رفع کنیم.

وی با اشاره به این که تلاش ما در وزارت جهاد کشاورزی حمایت از کشاورزان است، گفت: باید منافع تولید به کشاورزان برسد و دست دلالان کوتاه شود.

طراحی سایت توسط فراکارانت