English | چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳

سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در جشنواره شهید رجایی رتبه برتر را کسب کرد

سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱ دستگاه های اجرایی حائز «رتبه برتر » در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی گروه تولیدی و خدماتی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، در جشنواره شهید رجائی و آئین معرفی و تجلیل از دستگاه‌های اجرایی برتر استان که با حضور استاندار، معاونان استاندار، فرمانده سپاه استان و شماری از مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی در سالن اجتماعات یادگار امام خمینی(ره) استانداری انجام شد، سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی معرفی شد.

گفتنی است در این آئین لوح تقدیر و تندیس دستگاه برتر جشنواره شهید رجائی به رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان اعطا شد.

در متن لوح تقدیری که از سوی سید محمد رضا هاشمی استاندار و رئیس ستاد جشنواره شهید رجایی استان سمنان و نادر مالکی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دبیر جشنواره شهید رجائی، به محمدرضا قاسمی اعطا شده آمده است که:

خدمت به مردم شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی توفیقی الهی، نعمتی سترگ و میراثی ماندگار است که امام راحل عظیم الشان و شهدای والامقام با تجلی ارزش‌های بزرگ دینی و انقلابی  به یادگار نهاده‌اند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بر اساس بررسی‌ها و ارزیابی‌ها ستاد جشنواره شهید رجایی استان حائز «رتبه برتر » در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی گروه تولیدی و خدماتی  شده‌اید، از زحمات تلاش‌های ارزنده جنابعالی و تمام کارکنان خدوم آن دستگاه در کوشش برای اعتلای کشور اهتمام بر تحقق سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، با اهتمام به سیاست‌ها و برنامه‌های دولت مردمی حضرت آیت الله دکتر رئیسی قدردانی می‌نمایم.

توفیق روزافزون شما و همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سایه عنایات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) از خداوند تبارک و تعالی خواستاریم.

طراحی سایت توسط فراکارانت