English | دوشنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۳

طرح خرید تضمینی دام مازاد عشایر استان سمنان اجرایی می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از اجرای طرح خرید تضمینی دام مازاد عشایر این استان به منظور حمایت از این قشر مولد در زمان خشکسالی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، سید حسن میر عماد اظهار داشت: اجرای طرح خرید تضمینی دام از عشایر استان سمنان توسط شرکت پشتیبانی امور دام این استان انجام خواهد شد.

وی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل خرید تضمینی دام عشایر در طرح خشکسالی خاطرنشان کرد: خرید دام از عشایر استان سمنان بر اساس این دستورالعمل اجرایی صورت خواهد گرفت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه یک گروه تخصصی خرید دام با هماهنگی مدیر کل امور عشایری و نیز مدیر شرکت پشتیبانی امور دام استان سمنان برای خرید دام از عشایر این استان مستقر می‌شوند گفت: بر اساس هماهنگی ها و برنامه ریزی انجام شده، اولویت خرید دام مازاد عشایر با شرق استان است

میرعماد با بیان اینکه خرید تضمینی دام از عشایر استان سمنان در روزهای پایانی خرداد ماه امسال آغاز شده است خاطر نشان کرد: گزارشی از تعداد دام‌های مازاد عشایر هر شهرستان استان سمنان با محوریت مدیریت امور عشایری استان تدوین و به شرکت پشتیبانی امور دام استان سمنان ارسال شده است.

وی با تأکید بر لزوم تأمین نهاده‌های دامی برای عشایر استان سمنان عنوان کرد: بر این اساس مدیریت امور عشایری استان سمنان موظف شد تا تعداد دام عشایر این استان به همراه لیست ترکیب دام و شماره پلاک این قشر مولد را برای تأمین نهاده به شرکت پشتیبانی امور دام استان سمنان اعلام کند.

طراحی سایت توسط فراکارانت