English | شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳

غرفه‌های عرضه مستقیم تخم‌مرغ در استان سمنان برپا می‌شود

غرفه‌های عرضه مستقیم تخم‌مرغ در استان سمنان برپا می‌شود

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: در راستای تنظیم بازار تخم‌مرغ غرفه‌های عرضه مستقیم تخم‌مرغ در استان سمنان برپا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، مسعود طاهریان با اشاره به بالا رفتن قیمت تخم‌مرغ در روزهای اخیر اظهار داشت: راه‌اندازی غرفه‌های عرضه مستقیم تخم‌مرغ با هدف حذف واسطه‌ها و سهولت دسترسی مردم در نقاط مختلف استان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه در سطح استان سمنان مشکلی ازنظر تأمین تخم‌مرغ وجود ندارد افزود: توزیع تخم‌مرغ در غرفه‌ها باقیمت مصوب از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان انجام می‌شود.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به همکاری مناسب اتحادیه مرغ تخم‌گذار استان سمنان با سازمان افزود: تخم‌مرغ توزیع‌شده در استان از واحدهای تولیدی استان تأمین و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد و مازاد نیاز استان نیز به استان‌های مجاور مانند تهران و مازندران ارسال می‌شود.

طاهریان با اشاره به مصوبات جلسه تنظیم بازار تخم‌مرغ سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: در این جلسه مصوب شد که ۲ غرفه از سوی سازمان تعاون روستایی و همچنین ۲ غرفه از سوی سازمان میادین شهرداری سمنان برای عرضه مستقیم تخم‌مرغ در اختیار اتحادیه قرار گیرد تا این محصول به‌صورت مستقیم و باقیمت مشخص‌شده در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه مقرر شد تا غرفه‌های عرضه مستقیم تخم‌مرغ در تمام شهرستان‌های استان برپا شود افزود: در برخی از شهرستان‌ها عرضه مستقیم تخم‌مرغ از طریق فروشگاهها و غرفه های شرکت تعاونی روستائی انجام شود.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار تخم‌مرغ استان افزود: در این جلسه مقرر شد تا هر شانه تخم‌مرغ به قیمت حداکثر ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان به دست مصرف‌کننده برسد.

طاهریان گفت: بازرسی و نظارت مستمر بر غرفه‌های عرضه مستقیم تخم‌مرغ در استان از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت نیز از دیگر مصوبات جلسه ستاد تنظیم بازار تخم‌مرغ استان بود

طراحی سایت توسط فراکارانت