مالکیت اراضی در استان سمنان با اجرای رفع تداخلات تثبیت شد

رئیس سازمان امور اراضی کشور نیز در این دیدار با اشاره به اجرای کامل رفع تداخلات اراضی در استان سمنان گفت: مالکیت اراضی در استان سمنان با اجرای رفع تداخلات تثبیت شد.

رضا افلاطونی با اشاره به اولویت‌های سازمان امور اراضی کشور برای توسعه بخش کشاورزی، جلوگیری از تغییر کاربری‌های غیرمجاز را یکی از مهم‌ترین این اولویت‌های این سازمان عنوان و حمایت دستگاه قضا در این زمینه را خواستار شد.

وی از تجمیع اراضی کشاورزی به‌عنوان دیگر اولویت سازمان امور اراضی نام برد و اضافه کرد: برای هر شهر در استان‌های کشور یک منطقه پایلوت به‌منظور تجمیع اراضی تعیین‌شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی نیز در این دیدار، یکپارچه‌سازی و تجمیع اراضی کشاورزی در این استان را جزو برنامه‌های مهم این سازمان عنوان و خاطرنشان کرد: با توجه به ابلاغ دستورالعمل این مهم از سوی سازمان امور اراضی کشور، اراضی پایلوت در هر شهرستان برای این مهم مشخص‌شده‌اند.

محمدرضا قاسمی با بیان اینکه بهره‌وری بیشتر به افزایش تولید منجر می‌شود خاطرنشان کرد: در استان سمنان بهره‌وری همواره یکی از اصول و شعارهای مهم بخش کشاورزی بوده است.

وی ضمن قدردانی از دستگاه قضا در راستای حمایت از اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها گفت: یک سال و اندی که از اجرای طرح مردمی سازی می‌گذرد؛ همراهی خوب مردم در کنار حمایت‌های مسئولان قوه قضائیه سمنان را از موفق‌ترین استان‌ها در بخش کرد.

طراحی سایت توسط فراکارانت