English | یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: ۱۵۰ تن گوشت قرمز برای شب عید در استان سمنان ذخیره می‌شود

مهندس مسعود طاهریان

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به برنامه‌های این سازمان برای ذخیره‌سازی میوه و گوشت در نوروز امسال گفت: ۱۵۰ تن گوشت قرمز برای شب عید در استان سمنان ذخیره می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، مسعود طاهریان اظهار داشت: شرکت پشتیبانی امور دام استان موظف شده است تا این مقدار گوشت قرمز را برای استفاده مردم در شب عید امسال در استان سمنان ذخیره‌سازی کند.
وی بیان کرد: در آخرین نشست کارگروه تنظیم بازار استان سمنان که در روزهای اخیر برگزار شد؛ مصوب شده است تا شرکت پشتیبانی امور دام استان سمنان، تا بیستم اسفندماه امسال این میزان گوشت قرمز را در این استان ذخیره سازی کند.
مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به تأکید بر لزوم توجه به حقوق مردم در توزیع اقلام شب عید، از تشدید نظارت‌های کمیته ذیل کارگروه تنظیم بازار استان سمنان بر توزیع این اقلام به ویژه تاریخ آغاز توزیع و طول مدت توزیع آن خبر داد و گفت: قیمت میوه شب عید تا پایان اجرای این طرح از سوی این کمیته پایش مستمر خواهد شد.
طاهریان اضافه کرد: علاوه بر آن دستگاه‌های نظارتی استان سمنان نیز گزارش روزانه نظارتی خود را از همه فرآیند و مراحل توزیع میوه شب عید به کارگروه تنظیم بازار این استان در مدت اجرای طرح ارسال می‌کنند.
وی از برگزاری جلسات منظم کمیته‌های تنظیم بازار در همه شهرستان‌های استان سمنان به ریاست فرمانداران خبر داد و گفت: در جلسات شهرستانی این کمیته‌ها، تجهیز و تأمین واحدهای متصدی در اجرای برنامه‌های طرح تنظیم بازار کارسازی و اجرا می‌شود.
مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه نحوه نگهداری میوه شب عید در سردخانه ‌های این استان به منظور حفظ کیفیت مطلوب میوه خریداری‌ شده بسیار مهم است اضافه کرد: در این راستا نیز باید نشست توجیهی و هماهنگی مسئولان مرتبط با سردخانه داران سمنان، سرخه و دامغان برگزار شود.
طاهریان با اشاره به فروش ویژه بهاره با شرایط خاص برای مشتریان در برخی واحدهای صنفی منتخب دراین استان عنوان کرد: فعالیت این فروشگاهها به صورت مستمر در اجرای این طرح پایش می‌شود.
وی با اشاره به وضعیت توزیع گوشت مرغ منجمد در استان سمنان افزود: مرغ مصرفی منجمد مورد نیاز در استان سمنان به اندازه کافی تهیه و ذخیره سازی شده است.

طراحی سایت توسط فراکارانت