معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان:جهاد کشاورزی سمنان در استانداردسازی فیلد سطح پست سازمانی در سامانه سجا “برتر” کشوری شد

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به موفقیت‌های این سازمان در حوزه امور اداری در بین همه دستگاه‌های استانی و ملی زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی گفت: سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در زمینه استاندارد سازی و تصحیح فیلد سطح پست سازمانی در سامانه سجا به عنوان یکی از استان‌های برتر معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، حمید عرب با اشاره به ارسال نامه ای با امضای سیدحمزه رضوی مدیر کل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی به دستگاه‌های ملی و استانی زیرمجموعه این وزارتخانه اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته از اقدامات دستگاه‌های ملی و سازمان‌های استانی جهاد کشاورزی در زمینه استاندارد‌سازی و تصحیح فیلد سطح پست سازمانی در سامانه سجا، عملکرد سازمان ها در سه سطح خوب، متوسط و ضعیف تقسیم‌بندی شده است.

وی افزود: بر اساس جدول ارسال شده، سازمان‌هایی که بیش از ۸۰ درصد اشکالات سطح پست را برطرف کرده‌اند؛ در سطح خوب و آن دسته از سازمان‌هایی که بین ۵۰ تا ۸۰ درصد از سطح پست سازمانی خود را اصلاح کرده‌اند؛ در سطح متوسط و سازمان‌هایی که کمتر از ۵۰ درصد اشکالات سطح پست را برطرف کرده‌اند نیز ضعیف قلمداد شده‌اند.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان  با اشاره به اقدامات ارزشمند صورت گرفته در این سازمان در راستای استاندارد‌سازی و تصحیح فیلد سطح پست سازمانی در سامانه سجا تصریح کرد: بر اساس نتایج اعلام شده از سوی وزارتخانه، سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در بین هشت استان برتر کشور که بیش از ۸۰ درصد اشکالات سطح پست را برطرف کرده‌اند، قرار گرفت.

عرب اضافه کرد: سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با وجود اینکه با کمبود شدید نیرو در پست‌های سازمانی مواجه است؛ همواره در عمل به رسالت‌های خود خوش درخشیده است.

وی داشتن روحیه جهادی در ارائه خدمت به جامعه هدف را مهم‌ترین عامل موفقیت این سازمان در بین سازمان‌های وابسته به وزارت جهاد کشاورزی در سطوح ملی و استانی برشمرد.

طراحی سایت توسط فراکارانت