English | شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳

نخستین نمایشگاه صنعت میوه کشور ۳۱ مرداد تا سوم شهریور در تهران برگزار می شود

نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت میوه کشور ۳۱ مرداد تا سوم شهریور ماه امسال با همت نظام صنفی کشاورزی ایران در محل هتل المپیک تهران برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مدیر اجرایی نمایشگاه تخصصی صنعت میوه کشور امروز در نشست خبری هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی زنجیره تامین،تولید و پشتیبانی خانواده صنعت میوه کشور اعلام کرد.
مجید حاج محمدی گفت: این نمایشگاه در فضای باز و بسته به مساحت ۴ هزار متر مربع برگزار و همزمان با آن در روز سوم شهریور نیز اجلاس سراسری نقش مدیریت پیشرفته صنعت میوه در توسعه پایداری برپا می شود.
وی معرفی چهره های ماندگار کشور در صنعت میوه، رونمایی از تندیس ثمر برای معرفی برترین های تولید کنندگان میوه و برگزاری چهار کارگاه آموزشی تخصصی در دوم شهریور را از برنامه ها و ویژگی های این نمایشگاه عنوان کرد.
به گفته وی مدیریت ضایعات میوه، مدیریت حمل و نقل، مسایل بورس، قیمت تمام شده محصولات، متدولوژی تشکیل زنجیره های تولید و دستیابی به بازارهای هدف از موضوعات کارگاه های آموزشی هستند.
حاج محمدی در عین حال اظهار داشت: نمایشگاه تخصصی صنعت میوه کشور در سه سطح مدیریت مزرعه و تولید، مدیریت تکمیلی و تبدیلی و مدیریت بازرگانی برگزار می شود.

طراحی سایت توسط فراکارانت