English | پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳

نماینده ولی فقیه در استان سمنان: سردار سلیمانی اهل عمل بود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با اشاره به برخی از ویژگی‌های سردارسلیمانی گفت :حاج قاسم اهل عمل بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی ظهر امروز در یادواره ۱۱۹ شهید جهادگر استان سمنان اظهار داشت: حاج قاسم اهل عمل بود  و صدق داشت.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی علاقه وافری به مادر سادات داشت گفت: حاج قاسم منزل خود را بیت الزهرا کرده بود.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان افزود: در روایت داریم که همه دستورات قرآن و خدا دستور فاطمه(س) است. برای اینکه ما شیعیان باشیم باید انچه که در قرآن به ما امر شده اطاعت کرده و از آنچه که نهی شدیم اجتناب کنیم .

حجت الاسلام و المسلمین مطیعی افزود: بهترین اهل بهشت شیعیان هستند. بهشت جای پاکان است و شعیان خلود در نار ندارند.

وی با بیان اینکه دو نوع صدق گفتار و صدق رفتاری داریم گفت: یک صدق گفتاری داریم که در مقابل آن کذب است و صدق دوم صدق رفتاری و در اندیشه و اعتقاد و ظاهرو باطن یکی باشد.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اشاره به سخنان مقام معطم رهبری خطاب به هیئت دولت گفت: ایشان فرمودند بی اعتمادی نسبی بین مردم و نظام ایجاد شده و باید دولت آنرا التیام بخشد و در اینجا یک کد دادند و اینکه اگر می‌خواهید مردم اعتمادشان به مسئولین و نظام برگردد عملتان با گفتارتان یکی شود و این همان صدق است.

حجت الاسلام و المسلمین مطیعی با بیان اینکه حاج قاسم صادق بود و ما هم باید صادق باشیم تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند حاج قاسم مکتب است و باید از این مکتب درس بگیریم.وی با اشاره به ضرورت برگزاری یادواره‌های شهدا گفت: خداوند به ما پیروی از شهدا و رهرو بودن راه شهدا و عمل کردن به وصایای شهدا را عنایت کند و در سایه عنایت‌های امام زمان و شهدایی که اینروزها کشور به عطر آنها آکنده شده زنگار قلب ما پاک شود.نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه شهدا اخلاص بالایی داشتند گفت: همه ما  باید از وصایای شهدا درس بگیریم و سرمشق خود قرار دهیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در این یادواره پیکر شهید خوشنام نیز با حضور مسئولان تشییع شد.

طراحی سایت توسط فراکارانت