English | پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳

همزمان با هفته دولت یک واحد فرآورده‌های لبنی در شهرستان مهدی‌شهر به بهره‌برداری رسید

همزمان با هفته دولت یک واحد فرآورده‌های لبنی «سیبری» در شهرستان مهدی‌شهر افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، سید حسن میرعماد عصر امروز در آئین افتتاح این واحد تولید فرآورده‌های لبنی اظهار داشت: میزان سرمایه‌گذاری برای پروژه بالغ‌بر ۳۰ میلیارد ریال بوده است.
وی به برخی از مشخصات این واحد تولید فرآورده‌های لبنی اشاره کرد و گفت: این واحد در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربع و با زیربنای یک هزار و ۲۶۷ مترمربع احداث‌شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه با احداث این واحد تولید فرآورده‌های لبنی برخی از نیازهای این شهرستان در این حوزه رفع می‌شود افزود: این واحد ظرفیت تولید سالانه ۵۷۰ تن انواع شیر پاستوریزه و ۴۰۰ تن ماست پاستوریزه را دارد.
میرعماد به دیگر محصولات این واحد تولید فرآورده‌های لبنی اشاره کرد و افزود: تولید سالانه ۵۰۰ تن دوغ و همچنین ۳۰ تن کشک از دیگر ظرفیت‌های این واحد است.
وی افزود: با احداث این واحد تولید فرآورده‌های لبنی در شهرستان مهدی‌شهر علاوه بر ایجاد اشتغال بخش از نیازهای بازار استان سمنان و همچنین شهرستان مهدی‌شهر رفع می‌شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان خاطرنشان کرد: با افتتاح این پروژه زمینه اشتغال برای ۱۷ نفر به‌طور مستقیم ایجادشده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان واحد تولید فرآورده‌های لبنی دقایقی پیش با حضور استاندار سمنان و برخی از مسئولان استانی و شهرستانی در شهرک صنعتی غنچه انگوری شهرستان مهدی‌شهر افتتاح شد.

 

طراحی سایت توسط فراکارانت