وقتی تلاش‌ها در راستای حمایت از دانش‌بنیان‌ها “جهادی” می‌شود؛ قدردانی از اقدامات سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۱

استاندار سمنان از اقدامات و تلاش‌های رئیس و کارکنان سازمان جهاد کشاورزی این استان در راستای تحقق شعار سال گذشته مبنی بر “تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین” قدردانی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، سید محمدرضا هاشمی در نامه‌ای خطاب به محمدرضا قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، با اشاره به کسب مقام دوم این استان در زمینه تحقق شعار سال گذشته بر اساس ارزیابی‌های وزارت کشور، از تلاش‌های وی و کارکنان سازمان متولی بخش کشاورزی استان سمنان به عنوان عضو ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان این استان تشکر و قدردانی کرد.

در نامه استاندار سمنان خطاب به قاسمی آمده است: خدمت خالصانه کسب رضایت حق تعالی عرصه‌ای است بیکران که توفیق عمل به آن موجب رحمت و الطاف الهی می گردد. در این راستا، تعهد نیروی انسانی متخصص و کارآمد یکی از رویکردها و محورهای اصلی خدمت صادقانه به جامعه هدف به شمار می رود. از طرفی جریان اقتصادی مدیون تلاش ها، همدلی ها و همت همه کسانی است که در این عرصه مهم فعالیت دارند.

هاشمی در این نامه اضافه کرد: با عنایت به کسب رتبه دوم استان سمنان، بر اساس ارزیابی وزارت کشور از مجموعه اقدامات استانها در تحقق فرمان مقام معظم رهبری مدظله العالی و شعار سال ۱۴۰۱ مبنی بر تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین، بدین وسیله از تلاش ها و کوشش های ارزشمندتان، صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و سلامتی و بهروزی و همچنین عزت و کامیابی روز افزون در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق سیاست های دولت سیزدهم و مردمی در ظل توجهات حضرت ولی عصر و منویات حکیمانه مقام معظم رهبری مدظله العالی از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

شایان ذکر است که از ابتدای سال گذشته سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان بر اساس منویات مقام معظم رهبری موضوع حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و استفاده از فناوری های نوین در توسعه بخش کشاورزی و افزایش تولیدات این بخش را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده و این فرایند در سال جاری نیز ادامه دارد.

طراحی سایت توسط فراکارانت