کارخانه خوراک آماده دام و طیور همزمان با هفته دولت در میامی افتتاح شد

کارخانه خوراک آماده دام و طیور همزمان با پنجمین روز از هفته دولت در میامی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، این پروژه بخش دامی استان سمنان با حضور استاندار سمنان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و برخی دیگر از مسئولان استانی به بهره‌برداری رسید.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در حاشیه افتتاح این پروژه بخش کشاورزی اظهار داشت: این کارخانه ظرفیت تولید ۳۵ هزار تن انواع خوراک آماده دام و طیور را دارد.

محمدرضا قاسمی خاطرنشان کرد: این کارخانه برای فعالیت با حداکثر ظرفیت خود به ۳۸ هزار و ۵۰۰ تن مواد خام نیاز دارد.

وی با بیان اینکه این کارخانه خوراک آماده دام و طیور برای ۲۰ نفر اشتغال ایجاد می‌کند تصریح کرد: محل اجرای این طرح در شهرستان میامی و در شهرک صنعتی این شهرستان است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان خاطرنشان کرد: این کارخانه در زمینی به مساحت ۱۵ هزار و ۶۸۷ متر مربع احداث شده و زیربنای آن ۲ هزار و ۷۵۱ متر مربع است.

قاسمی با اشاره به میزان سرمایه‌گذاری انجام شده برای فعالیت این واحد تولید خوراک آماده دام و طیور افزود: سرمایه ثابت  این کارخانه ۵۰۰ میلیارد ریال و پیش‌بینی سرمایه در گردش آن نیز  ۳۰۰ میلیارد ریال است.

وی افزود: برای تأمین سرمایه ثابت این کارخانه مبلغ ۱۲۰ میلیارد ریال تسهیلات به سرمایه‌گذار پرداخت و به منظور تأمین سرمایه در گردش آن نیز اعطای مبلغ ۱۴۰ میلیارد ریال به این واحد مصوب شده است.

طراحی سایت توسط فراکارانت