English | یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳

یک طرح تولیدی گلخانه‌ای در شاهرود افتتاح شد.

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شاهرود از افتتاح یک طرح گلخانه‌ای در دومین روز از دهه فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، عباسعلی نهاردانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پروژه گلخانه‌ای در مساحت ۲ هزار و ۴۰۰ متر مربع احداث شده است.

وی با اشاره به میزان سرمایه‌گذاری برای اجرای این پروژه گلخانه‌ای گفت: کل سرمایه گذاری انجام شده برای این طرح گلخانه‌ای ۱۳ میلیار ریال بوده است.

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شاهرود با بیان اینکه سرمایه این طرح گلخانه‌ای از محل آورده شخصی سرمایه‌گذار و همچنین تسهیلات فراهم شده است گفت: آورده نقدی سرمایه‌گذار  ۶۰۰ میلیون ریال بوده و ۷۰۰ میلیون ریال از محل تسهیلات فراهم شده است.

نهاردانی با اشاره به میزان اشتغال ایجاد با افتتاح این پروژه گفت: با اجرای این طرح گلخانه‌ای برای ۳ نفر به صورت مستقیم و برای ۴۰ نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان آئین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی همزمان پروژه های عمرانی و اقتصادی و جلسه شورای اداری شهرستان شاهرود با حضور مهندس هاشمی ، استاندار سمنان و حجت الاسلام والمسلمین امینی ، امام جمعه و جلالی ، معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه شاهرود انجام شد.

طراحی سایت توسط فراکارانت